Про нас

ТОВ "Лендсервіс"

ліцензована землевпорядна організація, яка має великий досвід роботи в сфері земельних відносин

        ТОВ "Лендсервіс" - це ліцензована землевпорядна організація, яка має великий досвід роботи в сфері земельних відносин. Завдяки високому рівню підготовки дипломованих спеціалістів землевпорядників і геодезистів, ми здатні швидко вирішувати будь-які питання стосовно оформлення прав на землю.

         Наше товариство використовує сучасне комп'ютерне та геодезичне обладнання, що гарантує високу якість, швидкість та професійність виконання робіт.

       

Фахівці ТОВ "Лендсервіс" завжди готові вивчити і вирішити Ваші проблеми із земельною ділянкоюв індивідуальному порядку та надати професійну консультацію з будь-якого питання по землевпорядкуванню.

      Уся розроблена нами проектна документація відповідає чинному законодавству, а також існуючим нормам і порядкам у землевпорядній та геодезичній галузі. Контроль якості виконаних робіт на підприємстві здійснюється з вимогами нормативно-технічних документів і положень Українського законодавства. Велика увага приділяється контролю за змінами законодавстві або появі нових вимог щодо виконання землевпорядних робіт.

       Види наших робіт включають:

      Для того щоб Вам зручно було з нами працювати ми організували та налагодили роботу по таких прилеглих до м. Києва районах, як Обухівський, Броварський, Баришівський, Бориспільський, Яготинський та іншими районами маємо змогу займатися Київської та інших областей.

ВСІ РОБОТИ ВИКОНУЮТЬСЯ ВЧАСНО, ЯКІСНО ТА ЗА ДОПОМОГОЮ

НАЙСУЧАСНІШИХ ВИСОКОТОЧНИХ ПРИЛАДІВ ТА ЗАСОБІВ!

 

м. Бровари, вул. Блока,1

(вхід з вулиці М. Лагунової)

наші телефони:

067-372-17-02- Юрій Іванович

067-96-90-784- Юрій Миколайович

063-729-79-45-Тетяна Сергіївна

073-103-66-90- Наталія Олександрівна