Поділ та об'єднання земельних ділянок

Об’єднання землельних ділянок можливо у тих випадках, коли: Усі частини належать одному власнику; Ділянки межують одна з одною; Усі ділянки мають єдине цільове призначення.

Земельна ділянка вважається такою, що її можна поділити на частини, якщо кожна з отриманих після поділу частин може стати самостійною ділянкою землі.

При поділі земельної ділянки на кілька ділянок встановлюються нові межові знаки. Об’єднання земельних ділянок в одну земельну ділянку здійснюється за бажанням власника.

Розподіл (або об'єднання) земельної ділянки здійснюється на підставі нотаріальної заяви про поділ (або об'єднання) земельної ділянки. В заяві вказується кількість та площі ділянок, що утворюються після розподілу (обо об'єднання). Отримавши заяву, Ви звертаєтесь до нашої землевпорядної організації та заключаєте договір на розроблення технічної документації ії землеустрою щодо поділу (або об'єднання) земельної ділянки.

Далі ми створюємо технічну документацію із землеустрою та цифровий обмінний файл XML-файл Ваших ділянок і вносимо їх до бази територіального органу Держземагенства для присвоєння кадастрових номерів. Після цього погоджуємо документацію в територіальному відділі Держземагенства.

Перелік необхідних документів для розроблення технічної документації при поділі (об'єднанні):

  1. Нотаріально засвідчена  заява власника (користувача) земельної ділянки про її поділ (об'єднання)

  2. Копія паспорту та ідентифікаційного коду

  3. Нотаріально засвідчена копія свідоцтва про реєстрацію, статуту, копія платника податків, копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій (для юридичних осіб)

  4. Копія технічного паспорту БТІ( якщо на земельній ділянці є об'єкти нерухомості)

  5. Нотаріально засвідчена копія документу, що посвідчують право на земельну ділянку.