Геодезичні послуги

авдяки високому рівню підготовки дипломованих спеціалістів, землевпорядників і геодезистів, ми здатні швидко вирішуваи будь-які питання стосовно оформлення прав на землю.

Наша організація спеціалізується на землевпорядкуванні та геодезії у Броварському, Яготинському, Обухівському, Баришівському, Бориспільський.Такой можемо працювати в інших регіонах України.

ТОВ "Лендсервіс"-це ліцензована землевпорядна організація, яка має великий досвід в сфері роботи земельних відносин.

    ТОВ "Лендсервіс"-це ліцензована землевпорядна організація, яка має великий досвід в сфері роботи земельних відносин. Завдяки високому рівню підготовки дипломованих спеціалістів, землевпорядників і геодезистів, ми здатні швидко вирішуваи будь-які питання стосовно оформлення прав на землю.Милюбимо свою професію і тому ставимося до роботи з великою відповідальність та старанням.

   Уся розроблена нами землевпорядна документація відповідає чинному законодавству, а також існуючим нормам і порядкам у землевпорядній та геодезичній галузі. Наші працівники готові вивчити Ваші проблеми із земельною ділянкою в індивідуальному порядку. Велика увага приділяється контролю за змінами в законодавстві або появі нових вимог щодо виконання землевпорядних робіт.

 

Перелік послуг: