Відведення земельних ділянок

згідно Законів України "Про Державний земельний кадастр" та Про регулювання містобудівної діяльності, які вступили в дію 01.01.2013 року

 

Проекти відведення земельних ділянок

Порядок розробки проету землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Проекти відведення земельних ділянок

Порядок розробки проету землеустрою щодо відведення земельної ділянки (згідно Законів України "Про Державний земельний кадастр" та Про регулювання містобудівної діяльності, які вступили в дію 01.01.2013 року)

 Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється на кожну новоутворену земельну ділянку. Навіть якщо ви цією ділянкою користувалися протягом останніх років та побудували (або придбали) на ній будинок, але цю ділянку не приватизували раніше. Для цього потрібно:

1. Подати заяву "про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельнолї ділянки у власність( оренду, постійне користування) до сільської (селищної, міської) ради, якщо ділянка в межах населеного пункту, або до районної державної адміністрації та управління Держземагенства, якщо ділянка за межами населеного пунку та відводиться для реакційних або сільськогосподарських потреб.

До заяви (клопотання) потрібно додати:

Після отримання дозволу Вам необхідно:

2. Розробити проект землеустрою

Для цього потрібно звернутися до землевпорядної організації.

3. Отримати витяг з державного земельного кадастру

4. Затвердити проект землеустрою

5. Реєстраійна служба. В двотижневий строк видасть Вам "Свідоцтво про державну реєстрацію прав на нерухоме майно (земельну ділянку)". На даний час цей документ є аналогом Державного акту на земельну ділянку.